Above & Beyond – Nagranie seta z 250 odcinka „Group Therapy” w 4K!


above-beyond

Brytyjskie trio, mające na swoim koncie naprawdę wiele interesujących propozycji, które znalazły uznanie słuchaczy – i to nie tylko wśród miłośników muzyki Trance – nie próżnuje. Całkiem niedawno światło dzienne ujrzał singiel, zatytułowany „My Own Hymn”, jednak panowie nie ograniczają się tylko do produkcji muzyki, bowiem celebrowanie ważnych dat także idzie im naprawdę dobrze.

W ubiegłym tygodniu w mieście George, w amerykańskim stanie Waszyngton odbyło się 250. wydanie ich cotygodniowego radio show, noszącego nazwę „Group Therapy”. Oprócz samych gospodarzy, wystąpili między innymi Genix, Sunny Lax czy Jason Ross – a więc postaci będące filarami obecnego Anjunabeats.

Gwoździem programu był dwugodzinny występ Above & Beyond, który składał się ze wspaniale dobranych brzmień, balansujących między Electro a muzyką Trance. Jeśli przegapiliście ten set, to mam dobrą wiadomość – zapis z całego występu dostępny jest na portalu YouTube i to w jakości 4K!

Jeśli jednak ktoś nie może skorzystać z tej możliwości, zawsze zostaje playlista na Spotify. Niemniej jednak, osobiście zachęcam do skorzystania z pierwszej opcji. W ubiegłym roku miałem przyjemność być na koncercie zespołu w Polsce, a więc mam świadomość tego, jak wysoki poziom prezentują ich występy. Takie namacalne doświadczenie sprawia, że tym bardziej polecam obejrzenie zapisu transmisji.Uwierzcie mi na słowo, że warto!


Autor: Patryk Wojtanowicz

Co tydzień prezentuje najlepsze darmowe numery w audycji Essential Radio. Lubuje się w muzyce elektronicznej (nie tylko tej tanecznej).

Share This Post On