AC Slater i Tchami znowu razem. Hit na miarę „Missing You”?


tchami-confessions-2-main
AC Slater nie jest zbyt popularnym artystą w naszym kraju. Zajmuję się głownie tworzeniem Fidget i Bass House. Być może zmieni się to za sprawą nowego kawałka o nazwie „Dealer”!

Trzeba przyznać, że tutaj „diluje” naprawdę dobrą muzyką. Do współpracy zaciągnął Tchamiego, który został dopisany jako „featuring”. Zwykle słowo to oznacza występ gościnny, głównie wokalny, np. u raperów często możemy zaobserwować skrót „feat.”, a tu niespodzianka! Francuz nie popisuje się swoimi umiejętnościami wokalnymi, a producenckimi. Czuć jego boski pierwiastek w tym utworze. Drugi gość to Rome Fortune, który bardziej pasuje do określenia „feat.”, zresztą też pasuje „fit” co widać na teledysku, ale o nim później, bo jest co omawiać. Idealnie wpasował się w brudny i lekko psychodeliczny charakter utworu. Jego głos przypomina mi właśnie typowe amerykańskie brzmienia typu Rae Sremmurd. Łącząc to z klimatycznym Bass House’m daje to wybuchową mieszankę, która rozniesienie niejeden parkiet.

Teledysk? Prosty, ale jednak ma coś w sobie. W pewnych momentach, aż włos jeży się na głowie, gdy tancerz zakłada ręce za siebie. Co ciekawe to nie jest pierwszy collab Tchamiego i AC Slater, gdyż już wcześniej widzieliśmy ich razem w numerze „Missing You”.

 

„Dealer” został wydany w OWSLA. Jest to singiel z nadchodzącego wielkimi krokami albumu AC Slater o nazwie „Outsiders”. Jeśli krążek będzie tak udany jak singiel, to z pewnością nie będzie outsiderem w rankingach sprzedaży!


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On