Audien wydał nową EP-kę. Mały powrót do Progressive House!


audien-ep-news

Nathaniel Rathbun to znany amerykański producent, który tworzy pod aliasem Audien. Początkowo związany z muzyką Trance, ostatecznie zasłynął jako twórca utworów z gatunku Progressive House. Tutaj przypomnę chociażby „Leaving You” stworzone wspólnie z M.BRONX, czy remix utworu „Pompeii” dla formacji Bastille.

Po wakacyjnej przerwie – oczywiście tej wydawniczej – producent powrócił ze swoim najnowszym materiałem. Tym razem jest to EP-ka, która nosi nazwę „Some Ideas”. Pierwszy z trzech utworów, to „Message” – jest to powrót do korzeni artysty, czyli Progressive House. Wzbudzające ciarki wokal oraz melodia na pewno trafia do miłośników tego gatunku. Kolejnym utworem z EP jest „Rampart”. Tym razem Audien uderzył w mocne, dubstepowe brzmienia. To jest właśnie jeden z tych utworów, który zatrzęsie festiwalami pod koniec sezonu. Na sam koniec pozostało nam „Resolve”. Jako wisienka na torcie, utwór został utrzymany w klimacie Future Bass / Trap.

Jest to niezwykle udana EP-ka, która przyciąga różnorodnością. Zapewne część z Was wolałby, gdyby Audien skupił się na jednym gatunku, ale jak widać, kreatywność mu na to nie pozwala.

Zdjęcie: Katy Redell


Autor: Maks Klimek

1/2 Duetu Raveboiz. W redakcji od sierpnia 2017. Głównie zajmuję się newsami na temat sukcesów polskich producentów.

Share This Post On