Informacje

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia we Wrocławiu zaprezentują się następujący zagraniczni artyści: Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Afrojack i Don Diablo. Największą eksplozja muzyki elektronicznej tego lata w Polsce już w lipcu, we Wrocławiu na Music Power Explosion!

MUSIC POWER EXPLOSION POWRACA! Po sukcesie sprzed dwóch lat i ponad 25-tysięcznej frekwencji, festiwal przenosi się do Wrocławia – niedawnej Europejskiej Stolicy Kultury.

Pierwsza odsłona Music Power Explosion odbyła się dwa lata temu na Stadionie Energa Gdańsk. Tam polscy fani muzyki klubowej bawili się przy historycznym secie Aviciego, który zapowiedział wówczas koniec swojej wielkiej kariery. Występ zgromadził ponad 25 tysięcy fanów. Lineup uzupełniło dodatkowo sześciu innych DJ-ów i producentów muzycznych. Wśród nich zagrali m.in. Felix Jahn i Tom Swoon. Tegoroczna edycja zapowiada najwyższy poziom doboru artystów.

„Podnosimy poprzeczkę, wracamy z kolejną edycją, tym razem z całym wachlarzem artystów z topowej dziesiątki. Już za dwa dni podamy pierwszego headlinera Music Power Explosion 2018, a to dopiero początek!” – zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

Od dłuższego czasu w Polsce zauważalny jest wzrost trendu związanego z szeroko pojętą muzyką klubową, od house przez trance do bardziej wyszukanych rodzajów tych gatunków.

Tegoroczne lato zapowiada się niezwykle intensywnie. Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie wystąpi czołówka twórców muzyki elektronicznej.

„Nie było do tej pory w Polsce wydarzenia, które zgromadziłoby aż tak znanych i czołowych przedstawicieli tego gatunku w jednym dniu, na jednej scenie” – komentuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM

Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone w zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion zaplanowano na środek lata, dzięki czemu Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa.

W SPRZEDAŻY DOSTĘPNE BILETY VIP:

– Bilet na koncert
– Bary z winem
– Alkoholowe koktajle
– Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet będzie zawierać wybór starterów typu „finger food” ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery.
– Bary piwne
– Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata


wszystko o Music Power Explosion 2018

Lokalizacja

Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław