Informacje

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaprezentują się następujący zagraniczni artyści: Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Afrojack i Don Diablo. Jako support zagrają Polacy, a konkretnie Blinders oraz duet DJ Kuba & Neitan. Największą eksplozja muzyki elektronicznej tego lata w Polsce już w lipcu, we Wrocławiu na Music Power Explosion!

Pierwsza odsłona Music Power Explosion odbyła się dwa lata temu na Stadionie Energa Gdańsk. Tam polscy fani muzyki klubowej bawili się przy historycznym secie Aviciego, który zapowiedział wówczas koniec swojej wielkiej kariery. Występ zgromadził ponad 25 tysięcy fanów. Lineup uzupełniło dodatkowo sześciu innych DJ-ów i producentów muzycznych. Wśród nich zagrali m.in. Felix Jahn i Tom Swoon. Tegoroczna edycja zapowiada najwyższy poziom doboru artystów.

>
„Podnosimy poprzeczkę, wracamy z kolejną edycją, tym razem z całym wachlarzem artystów z topowej dziesiątki. Już za dwa dni podamy pierwszego headlinera Music Power Explosion 2018, a to dopiero początek!” – zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

Od dłuższego czasu w Polsce zauważalny jest wzrost trendu związanego z szeroko pojętą muzyką klubową, od House przez Trance do bardziej wyszukanych odmian muzyki elektronicznej. Tegoroczne lato zapowiada się niezwykle intensywnie. Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie wystąpi czołówka twórców EDM.

„Nie było do tej pory w Polsce wydarzenia, które zgromadziłoby aż tak znanych i czołowych przedstawicieli tego gatunku w jednym dniu, na jednej scenie” – komentuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM

Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone w zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion zaplanowano na środek lata, dzięki czemu Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa.

MUSIC POWER EXPLOSION 2018:

Fanpage: facebook.com/prestigemjm
Wydarzenie: facebook.com/events/314763602386219
Bilety: bilety.imprezyprestige.com

LINE-UP (w kolejności występów):

INFORMACJE O MUSIC POWER EXPLOSION 2018:

– Tiesto wystąpi na Music Power Explosion 2018
– Steve Aoki dołącza do line-upu Music Power Explosion 2018
– Afrojack zagra podczas Music Power Explosion 2018

Blinders i DJ Kuba & Neitan, jako support podczas Music Power Explosion 2018
Kolejność występów podczas Music Power Explosion 2018


wszystko o Music Power Explosion 2018

Lokalizacja

Aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław