Informacje

Wielkie i legendarne show, jakim jest Sensation, powraca po ośmiu latach do Polski! Po długich, ale owocnych negocjacjach, agencja TME otrzymała możliwość zorganizowania w Polsce kultowego wydarzenia, jakim jest Sensation. To wielopokoleniowy event, który zawitał do 34 krajów, a jego historia sięga aż 20 lat! Sensation, to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie.

TME

Sensation powraca do Polski, do Gliwic po ośmiu latach! 🔥🔥🔥 Wydarzenie ➡ Sensation Poland 2018! <3 Bilety w poniedziałek, 23 kwietnia od godziny 20:00 na ➡ WWW.SENSATION.COM ✅

Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem!

Wszyscy fani z Europy i świata, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą to zrobić już tej jesieni. 13 października 2018 roku będziecie mieli możliwość przeżycia tego niezwykłego eventu w najnowszej, jednej z największych w Europie – Arenie w Gliwicach!

SENSATION POLAND 2018:

Fanpage: facebook.com/SensationPoland
Wydarzenie: facebook.com/events/160411247974183
Bilety: sensation.com

LINE-UP:

Paul van Dyk
Fedde le Grand
Roger Sanchez
Mr. White
Gromee
Pure NRG (Live)
Marco V
Erick Morillo
MC Gee

INFORMACJE O SENSATION POLAND 2018:

– Ogłoszenie wydarzenia
Fedde le Grand i Marco V dołączają do line-upu
Pure NRG i Mr. White wystąpią w Gliwicach
Paul van Dyk gwiazdą Sensation Poland 2018


wszystko o Sensation Poland 2018

Lokalizacja

Arena Gliwice, Ul. Kujawska, 44-100 Gliwice