Informacje

Wielkie i legendarne show, jakim jest Sensation, powraca po ośmiu latach do Polski! Po długich, ale owocnych negocjacjach, agencja TME otrzymała możliwość zorganizowania w Polsce kultowego wydarzenia, jakim jest Sensation. To wielopokoleniowy event, który zawitał do 34 krajów, a jego historia sięga aż 20 lat! Sensation, to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie.

Sensation Poland 2018!

Sensation powraca do Polski, do Gliwic po ośmiu latach! 🔥🔥🔥Wydarzenie ➡ Sensation Poland 2018! <3Bilety w poniedziałek, 23 kwietnia od godziny 20:00 na ➡ WWW.SENSATION.COM ✅

Gepostet von TME am Montag, 16. April 2018

Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem!

Wszyscy fani z Europy i świata, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą to zrobić już tej jesieni. 13 października 2018 roku będziecie mieli możliwość przeżycia tego niezwykłego eventu w najnowszej, jednej z największych w Europie – Arenie w Gliwicach!

SENSATION POLAND 2018:

Fanpage: facebook.com/SensationPoland
Wydarzenie: facebook.com/events/160411247974183
Bilety: sensation.com

LINE-UP:

Paul van Dyk
Fedde le Grand
Roger Sanchez
Mr. White
Gromee
Pure NRG (Live)
Marco V
Erick Morillo
MC Gee

INFORMACJE O SENSATION POLAND 2018:

– Ogłoszenie wydarzenia
Fedde le Grand i Marco V dołączają do line-upu
Pure NRG i Mr. White wystąpią w Gliwicach
Paul van Dyk gwiazdą Sensation Poland 2018


wszystko o Sensation Poland 2018

Lokalizacja

Arena Gliwice, Ul. Kujawska, 44-100 Gliwice