Informacje

Koniecznie zapiszcie sobie datę 31 sierpnia – 1 września, bo właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja nowego, polskiego festiwalu Tropical Vibe Festival. Wydarzenie odbędzie się w miejscowości Straszęcin, gdzie na 12 hektarach powierzchni wypełnionej roślinnością, pojawią się aż 4 sceny w tym wyjątkowy Main Stage.

Nadchodzi nowy wymiar muzyki elektronicznej w Polsce, wszystko za sprawą Tropical Vibe Festival. Absolutna różnorodność gatunkowa – skupiająca w jednym miejscu jednych z najlepszych DJ-ów i producentów. Całość stawia na atmosferę i tematyczną otoczkę festiwalową, które nadają niepowtarzalny klimat i tworzą potentata na skalę międzynarodową.

Tropical Vibe Festival

⚡ Nowy festiwal muzyki elektronicznej w Polsce ❗ 🔝 Tropical Vibe Festival | 31 sierpnia do 1 września 2018 Gatunki muzyczne, które rozniosą się po 12 hektarach terenu festiwalowego, to głównie: Big…

Organizatorzy zapowiedzieli przeszło 50 artystów, którzy wystąpią na 4 scenach w trakcie dwóch dni festiwalu. Będą oni reprezentować takie gatunki muzyczne, jak m.in. Future House, Big Room, Trance, Trap, jak i Hardstyle. Teren imprezy zostanie zaaranżowany zgodnie z motywem przewodnim, który nawiązuje do cywilizacji Majów czy Azteków. Możemy spodziewać się bujnej roślinności, która wieczorną porą zostanie podświetlona tworząc niepowtarzalny klimat. Na uwagę zasługują również nieszablonowe projekty scen, które na długo pozostaną w pamięci.

„Wszystko to tworzy historię, która będzie opowiadana przez pokolenia” – motto pierwszej edycji Tropical Vibe

Warto podkreślić atrakcyjnej ceny biletów, które wynoszą odpowiednio: 274 zł za karnet dwudniowy oraz 187 zł za poszczególne dni. Co ciekawe, ceny nie ulegną zmianie, aż do ogłoszenia reprezentantów każdej ze scen. Oprócz tego, wychodząc naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych festiwalem, organizatorzy zapowiedzieli autobusy, które będą kursować na teren imprezy z wielu miast w naszym kraju. Istnieje możliwość wykupienia miejsca na polu namiotowym, a jego cena to 42 zł od osoby.

TROPICAL VIBE FESTIVAL:

Fanpage: facebook.com/TropicalVibeFestival
Wydarzenie: facebook.com/events/2048769522041638
Bilety: tropicalvibe.pl/bilety

LINE-UP (w trakcie ogłaszania):

MAIN STAGE

Dimitri Vegas & Like Mike
Sam Feldt
Mike Williams
Lucas & Steve
Sand Pokers
DJ Kuba & Neitan

TROPICAL SMASH

The Prophet
Donkey Rollers
Zany
MC DV8
Driver
Da Tweekaz
Frontliner
Tatanka

AZTEC EMPIRE

31.08 (Trance)

Andrew Rayel
Alpha 9
Cosmic Gate
David Gravell
Estiva
Ben Nicky

01.09 (Techno)

Umek
Marco Bailey
Faithless (DJ Set)
Chelina Manuhutu
Ann Clue

JUNGLE CAVE

Moksi
Wiwek
Adam De Great
Bounce Inc.

INFORMACJE O TROPICAL VIBE FESTIVAL 2018:

– Ogłoszenie wydarzenia
– Start sprzedaży biletów


wszystko o Tropical Vibe Festival 2018 | Razem tworzymy historię!

Lokalizacja

Arena Park, Straszęcin 87, 39-218 Straszęcin