Bounce Inc. i Daav One wydali nową EP-kę. Polacy w natarciu!


bounce-inc-beatport

Bounce Inc., czyli Max Farenthide oraz Hubertuse są jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów w Polsce, a to za sprawą takich utworów, jak m.in. „Hope”, „Don’t Stop”, „Techno Rocker”, czy remixu „Stay”. Ten ostatni możemy usłyszeć od kilku miesięcy w większości polskich klubów.

Panowie nie zwalniają tempa i powracają z nowym materiałem. Jakiś czas temu na ich fanpage’u pojawił się filmik ze studia przedstawiający zapowiedzi trzech najnowszych utworów. Mogliśmy w nim usłyszeć, m.in. zapowiedź „BONKERS!” zrobionego wspólnie z twoloud oraz Daav One, a także dwa najnowsze numery z EP-ki „Killer”, również wspólnie z Daav One!

25 września, nakładem wytwórni Playbox Music, została wydana wyżej wspomniana EP. Na mini albumie znajdują się dwa utwory z gatunku Bass House – mowa tu o tytułowym „Killer” oraz „Down Low”, które nie tak dawno zyskało support od FTampy.

Jeden z numerów z EP-ki, czyli „Killer” już zalicza swoje pierwsze sukcesy. Na dzień dzisiejszy (2 października 2017 roku) zajmuje on 58 miejsce w Top 100 najczęściej kupowanych utworów na Beatport w dziale Electro House!

Myślę, że w niedługim czasie „Killer” oraz „Down Low” zyskają większy rozgłos, a co za tym idzie, supporty od największych gwiazd EDM.

Ja natomiast zostawiam was z odsłuchem najnowszego dzieła Bounce Inc. i Daave One’a!


Autor: Maks Klimek

1/2 Duetu Raveboiz. W redakcji od sierpnia 2017. Głównie zajmuję się newsami na temat sukcesów polskich producentów.

Share This Post On