Deadmau5 wyprodukuje album za 1 milion odtworzeń utworu


deadmau5-bomason-news

Potęga internetu nie zna granic, a oto kolejny przykład. Mógłbym tu mówić o wytrwałej pracy, zawziętości i pomysłowości, ale prawda jest taka, że potrzeba również tego magicznego pierwiastka szczęścia. Tutaj trafiamy na historię artysty o aliasie BoMason.

Zamieścił on na Twitterze post, gdzie opisał historię swojej umowy z ojcem. Krótko mówiąc, jeśli jego utwór „Evolve” zdobędzie 2 miliony odtworzeń, ojciec zapłaci za jego podróż do Kalifornii i opłaci roczne wynajęcie mieszkania. Wydawało się te mało prawdopodobne, bo w owym czasie BoMason miał zaledwie 1500 followersów na SoundCloud.

Wszystko stało się bardziej realne, gdy historia dotarła do Deadmau5’a, który postanowił zaangażować się w całe przedsięwzięcie. Na swoim sub-reddicie dodał wpis, gdzie poinformował, że jeśli BoMason uzyska na SoundCloud milion odtworzeń, to poleci z nim do studia Mau5trap i wyprodukuje dla niego album.

„Jak większość z Was wie, stylistycznie to nie jest moja para kaloszy. Jednak nadal potrafię rozpoznać talent. Uważam, że ma wspaniały głos i wiedzę jak go użyć (bez AutoTune)” – Deadmau5

1 million plays from deadmau5

Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu BoMasona, to poniżej znajdziecie link do omawianej piosenki. Na jego koncie SoundCloud jest znacznie więcej utworów, więc warto sprawdzić!


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On