Dirty South podzielił się zapowiedzią nowego utworu!


dirty-south-id-umf-main
Dirty South to jeden z najlepszych producentów muzyki Progressive House. Prowadzi swoją audycję Drift Radio, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani już mogą zacierać ręce, ponieważ na swoim koncie na Twitterze zapowiedział, że jego najnowszy kawałek zatytułowany „I Swear” jest już ukończony i praktycznie gotowy do wydania!

„‚I Swear; wrócił z masteringu… o Boże!!! Proszę, przygotujcie swoje subwoofery” – Dirty South

Dragan Roganović odsłonił rąbka tajemnicy podczas transmisji na żywo, na Facebooku, gdy utknął w korku. Piosenka została odebrana pozytywnie, co jeszcze bardziej zaostrzyło apetyty fanów producenta o serbskich korzeniach. Pierwszy raz mogliśmy ją usłyszeć podczas trzeciego epizodu „Drift Radio”, który był wyjątkowy, bo trwał aż 5 godzin i był nadawany na żywo z klubu Avalon Hollywood w Los Angeles!

Żeby tego jeszcze to mało, kilka dni później Dragan udostępnił krótki filmik, gdzie mogliśmy usłyszeć fragment nowego remixu. Niestety ciężko określić jakiej piosenki była to interpretacja. Trzeba przyznać, że jest na co czekać. Jedyną niewiadomą pozostaje data wydania „I Swear”, sądząc po zaawansowanych pracach nad utworem, oficjalnych informacji możemy spodziewać się już niedługo!


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On