Polacy jednymi z głównych gości na Armin Only!


armin
Coraz częściej możemy zobaczyć polskie flagi na największych wydarzeniach związanych z muzyką elektroniczną. Nie mówię tylko o naszych rodzimych wydarzeniach, ale również tych odbywających się w tak egzotycznych miejscach, jak Singapur czy Korea. O Europie czy USA nie wspominając!

Potwierdzeniem tych słów jest informacja płynąca od Armina van Buurena. Okazuje się, że Polacy będą drugą zagraniczną nacją na koncercie z cyklu „Armin Only”, która odbędzie się 13 maja w Amsterdam Arena, w Holandii. Nasi rodacy zameldują się w liczbie 404 osób! To olbrzymi sukces, że tak liczna reprezentacja pojawi się na tak wyjątkowej imprezie. Pokonali nas tylko Amerykanie, będą w grupie 550 osobowej. Na 3 miejscu podium znajduje się, co zaskakujące – Izrael. To pokazuje jak dużym szacunkiem nas cieszy się gwiazda muzyki Trance, jaką niewątpliwie jest Armin Van Buuren. Sytuacja może się jeszcze zmienić, ponieważ w puli pozostało ostatnie 1000 biletów.

„Armin Only” to cykl koncertów, które zazwyczaj towarzyszyły premierze i promocji albumu, jednak tym razem trasa jest zatytułowana „The Best Of”. Oznacza to, że możemy się spodziewać powrotu do przeszłości. Armin Van Buuren pojawi się także w Polsce, podczas Sunrise Festival. Zagra swój set w niedzielę 23 lipca. Naszym rodakom obecnym na Amsterdam Arena pozostaje życzyć udanej zabawy!

Poniżej możecie zobaczyć mapkę, którą pochwalił się oficjalny profil Armin Only:
18386821_1161685877292285_468884594_n


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On