Kolejne nowości od Erica Prydza. Powraca stary i nieco zapomniany alias!


eric-prydz-james-news

W ostatnią sobotę miałem przyjemność przedstawiać Wam zapowiedź nowego singla Erica Prydza, pod aliasem Pryda. Jednak, jak się okazuje – to nie koniec nowości z rąk sympatycznego Szweda!

Na jego twitterowym koncie pojawił się wpis ściśle odnoszący się do jego cyklicznej audycji na antenie radia Beats 1, w której to premierowo pojawiły się dwa utwory, podpisane jako Tonja Holma. Co ciekawe, będą to pierwsze oficjalne wydania tego używanego już w przeszłości pseudonimu artystycznego, co dodaje jeszcze większego smaczku całemu zjawisku – wszak pierwsze utwory podpisane właśnie w taki sposób pojawiały się w setach Prydza już w 2007 roku, a więc szmat czasu temu.

Utwory noszą nazwy „Spanish Delight” oraz „Global” i z pewnością jest im bliżej do twórczości znanej pod marką Cirez D niż do takich kawałków, jak „Generate” czy „Opus”. Nie można im odmówić ciekawego brzmienia i tanecznego potencjału. Podczas odsłuchiwania tych tracków, moja głowa sama bujała się do rytmu!

Data premiery EP-ki (oba utwory zostaną wydane w tym samym terminie) nie jest jeszcze znana, podobnie jak w wypadku „Stay With Me”. Jeśli chcecie sprawdzić wszystkie nowo zapowiedziane utwory od Erica Prydza, możecie zrobić to poniżej. Zostawiam Wam link do nagrania najnowszego odcinka Epic Radio.


Autor: Patryk Wojtanowicz

Co tydzień prezentuje najlepsze darmowe numery w audycji Essential Radio. Lubuje się w muzyce elektronicznej (nie tylko tej tanecznej).

Share This Post On