Fatboy Slim wydał pierwszy singiel od czterech lat!


fatboy-slim

Producenta pracującego pod pseudonimem Fatboy Slim chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Stoi on za wieloma klasykami muzyki elektronicznej, takimi jak chociażby „The Rockafeller Skank” czy „Right Here Right Now”. Jego ostatnim singlem był numer „Eat Sleep Rave Repeat’, który większy rozgłos wśród entuzjastów muzyki EDM uzyskał po zremiksowaniu go przez Calvina Harrisa.

Od tamtego czasu o Normanie Quentinie Cook’u (bo tak naprawdę nazywa się Fatboy Slim) było dosyć cicho. Cisza jednak została przerwana w ubiegły piątek, kiedy to na jego youtubowym kanale pojawił się najnowszy singiel pod tytułem „Where U Iz”. Kawałek jest utrzymany w bardzo oldskulowym, lekko funkowym tanecznym stylu. Hitem radiowym ten utwór niestety chyba nie będzie (nad czym ubolewam), track nie uzbierał też do tej pory zawrotnych ilości wyświetleń na YouTubie, niemniej jest to produkcja warta uwagi. Jeśli jej nie słyszeliście, to możecie tą zaległość nadrobić poniżej.


Autor: Patryk Wojtanowicz

Co tydzień prezentuje najlepsze darmowe numery w audycji Essential Radio. Lubuje się w muzyce elektronicznej (nie tylko tej tanecznej).

Share This Post On