Hardwell połączył siły z Afrojackiem. Nadchodzi „Hands Up”!


hardwell-afrojack-hands-up-zapowiedz

Hardwell i Afrojack to połączenie, które zdecydowanie wzbudza emocje. Obaj mają na swoim koncie wiele produkcji, które odniosły światowy sukces, a tym samym liczne grono wiernych fanów. Ich wspólny utwór „Hollywood”, był jednym z największych big roomowych hitów ubiegłego roku.

Wreszcie przyszedł czas na ponowne połączenie sił tych dwójki Holendrów. Robbert i Nick ponownie spotkali się w studiu, aby popracować nad nowym kawałkiem. Efektem ich współpracy jest utwór o nazwie „Hands Up”. Utwór ten stylem nawiązuje do wspomnianego wcześniej „Hollywood”, a więc możemy w nim usłyszeć udzielającego się wokalnie rapera MC Ambush, którego możecie kojarzyć z m.in. „90’s by Nature”, nagranego wspólnie z braćmi Showtek.

Produkcja ta to nie lada gratka dla zagorzałych fanów Dutch House’u, czyli mówiąc ogólnie – mocniejszej odmiany Big Roomu. O ile dobrze pamiętam, Afrojack zagrał ten utwór podczas występu na „Wiankach” w Warszawie, gdzie zrobił niemałe zamieszanie. Premiera „Hands Up” zapowiedziana jest na 6 października!

Poniżej zamieszczam link do odsłuchu „Hands Up”, jako fragmentu 335 odcinka „Hardwell On Air”.


Autor: Maks Klimek

1/2 Duetu Raveboiz. W redakcji od sierpnia 2017. Głównie zajmuję się newsami na temat sukcesów polskich producentów.

Share This Post On