Kygo i Ellie Goulding podbiją stacje radiowe?


kygo-apple-music-a-ha-remix

Brzmienia Tropical House przeszły niemałą metamorfozę od czasu, kiedy rozpoczęła się światowa kariera norweskiego producenta o pseudonimie Kygo. Ten jednak również ewoluował, na co dowodem jest chociażby przebój „It Ain’t Me”, w którym wokalnie udzieliła się Selena Gomez. Jednak młody Norweg nie poprzestał tym przeboju i już za dwa dni oficjalną premierę będzie miał jego najnowszy singiel z kolejną popularną wokalistką.

Tym razem padło na Ellie Goulding, o której było w ostatnich miesiącach dosyć cicho. To może się jednak szybko zmienić, ponieważ współpraca z Kygo może pomóc jej powrócić na szczyty list przebojów i playlist stacji radiowych, co miało miejsce chociażby przy okazji „It Ain’t Me”.

Nowy utwór nosi nazwę „First Time” i został zapowiedziany na twitterowych profilach obydwu artystów.

https://twitter.com/KygoMusic/status/856924580920778752

Nie wiemy jeszcze, jak brzmi „First Time” – tego dowiemy się już pojutrze. Coś czuję, że to będzie jeden z przebojów nadchodzących wakacji.

Jak duży będzie sukces? Tego nie wiemy – na razie pozostaje nam posłuchać tego, jak trzy lata temu Kygo poradził sobie ze zremiksowaniem innego utworu Ellie Goulding.


Autor: Patryk Wojtanowicz

Co tydzień prezentuje najlepsze darmowe numery w audycji Essential Radio. Lubuje się w muzyce elektronicznej (nie tylko tej tanecznej).

Share This Post On