Kygo podsumował filmem swoją trasę „Cloud Nine”


kygo_simcity
Kygo to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia. Jego utwory są oparte o prosty synth, lekki, acz przyjemny klimat. To nie mogło się nie udać. Skradł serca fanów na całym świecie! W 2016 roku wydał debiutancki album „Cloud Nine”, a także udał się w trasę koncertową o tym samym tytule.

Norweski artysta udostępnił na swoim profilu Facebook video, podsumowywujące właśnie wydarzenie trasę „Cloud Nine”. Opisując następującymi słowami:

„2016 był najlepszym rokiem w mojej karierze! To wideo jest podsumowaniem festiwalu „Cloud Nine”, który odbył się Sierpniu, który jednym z najważniejszych wydarzeń roku. Chcę podziękować każdemu z was za wsparcie i nie mogę się doczekać, żeby zagrać więcej imprez, i wydać więcej nowych utworów w 2017!” – Kygo

Film rozpoczyna się utworem „Stole The Show”, który był jednym z największych hitów młodego producenta. Pojawiają się na nim przebitki z różnych imprez, ogromna rzesza fanów, wspaniałe krajobrazy, a także interesująca narracja. Widać, że dla Kyrre Gørvell-Dahll, muzyka to pasja, co jeszcze bardziej wpływa na pozytywny odbiór tego filmu!


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On