Martin Garrix podał daty premier swoich dwóch utworów!


martin-garrix-stmpd-rcrds-news

Występ Martina Garrixa na Ultra Music Festival 2016 okazał się plejadą zapowiedzi nowych produkcji. Holender obiecał dużą ilość nowych materiałów i nie skłamał. Fani Martina nie mogli narzekać na mnogość wrażeń, bo każdy kolejny kawałek był sporym zaskoczeniem. Bogactwo dźwięków i gatunków, jakimi operuje Garrix tylko potwierdzają, że jego sukces nie jest przypadkowy.

Jeden z fanów postanowił wyrazić swoje nadzieje na szybkie premiery nowych utworów. Martin osobiście odpisał na jego Twitta i zdradził, że „Lions In The Wild” z Third Party i Johnem Martinem wyjdzie jeszcze w tym miesiącu, natomiast „Take Me Home” z Bebe Rexha ukaże się jako drugie.

martin-garrix-premiera-news

„Mam nadzieję, że Martin Garrix wyda w to lato swoje nowe piosenki” – Nobody_Wolf

„Pierwsze ukaże się w tym miesiącu ‚Lions In The Wild’ 🙂 A po tym ‚Name Of Love'” – Martin Garrix

Zapowiada się ciekawy okres dla wszystkich wielbicieli twórczości Martina. O ile wcześniej tego typu obietnice nic nie gwarantowały, tak teraz, gdy Garrix prowadzi swoją własną wytwórnie i sam decyduje kiedy wyda swoje utwory możemy traktować te słowa, jako zobowiązanie. Te i więcej zapowiedzi jego nowych produkcji możecie usłyszeć w jego secie z Ultra Music Festival 2016, do którego link znajdziecie poniżej.


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On