Martin Garrix na wysokich obrotach. Pora na Coachellę!


martin_garrix_remixes_stbl

Publikowane co tydzień vlogi popularnego Holendra zaskakują zarówno jakością wizualną, ale i zawartością merytoryczną. W nagraniach ciągle coś się dzieje, nawet jeśli tak jak w ubiegłym tygodniu, teoretycznie powinno dziać się mniej. We vlogowej chronologii Martijna znów robi się intensywnie, i – co najważniejsze – jeszcze bardziej interesująco, niż w poprzednich epizodach.

Na YouTube pojawił się siódmy epizod „The Martin Garrix Show”. Tym razem muzyk, za pomocą kamery postanowił widzom pokazać, jak wygląda dzień, który jest wieńczony przez występ, w tym wypadku najwyższego kalibru. W odcinku przemierzamy bowiem drogę do koncertu w ramach festiwalu Coachella. Fabuła tego epizodu zaczyna się dopiero w dniu występu, można więc spodziewać się wielu ciekawych informacji związanych zarówno z Martinem, jak i jego zespołem liczącym wtedy ponad 30 osób. We vlogu pojawili się także Dua Lipa oraz Justin Mylo.

Najnowszy odcinek kończy się nietuzinkowo, ale nie chcę zbyt wiele zdradzać. Jeśli widzieliście poprzednie epizody, to zapewne nie muszę Was zachęcać do seansu!


Autor: Patryk Wojtanowicz

Co tydzień prezentuje najlepsze darmowe numery w audycji Essential Radio. Lubuje się w muzyce elektronicznej (nie tylko tej tanecznej).

Share This Post On