Sunrise Festival 2017 – Aftermovie coraz bliżej!


sunrise-historia

Wakacyjny lipiec upłynął pod znakiem festiwali muzycznych. Fani elektronicznych brzmień, którzy zdecydowali się imprezować w kraju prawdopodobnie postawili na Sunrise Festival. Odbywający się w Kołobrzegu festiwal, gościł m.in. Don Diablo, Malaa, Galantis i siostry Nervo. Wyprzedane wszystkie bilety i tłumy pod scenami, najlepiej świadczą o popularności imprezy.

Wszyscy, którzy lubią wspominać, zapewne czekają na aftermovie. Tego oczywiście nie zabraknie, a jak wskazuje poniższy materiał – praca wre. Film ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu, a w dodatku ma być to długi materiał w jakości 4k. Jaki będzie finalny efekt? O tym przekonamy się w ciągu dwóch tygodni!

„Dla wszystkich oczekujących na film z Sunrise Festival 2017 informujemy, że prace nad nim dobiegają końca a film powinien trafić na Wasze ekrany jeszcze w tym miesiącu. Materiał otrzymacie po raz pierwszy w rozdzielczości 4K i nie będzie to krótki film. Więcej informacji wkrótce. Póki co mały podgląd na after party.” – RMVision Productions


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On