Tchami i Malaa po raz trzeci we wspólnym numerze. Zachowali poziom?


tchami-malaa

Wytwórnia Confession przyzwyczaiła nas do wysokiej jakości muzyki, szeroko rozumianej jako Bass Music. Ostatnio wytwórnia wypuściła mnóstwo muzyki – w katalogu można znaleźć produkcje także od tych mniej znanych aliasów, które mają szansę zaistnieć w świadomości słuchaczy dzięki marce labelu. Jednak podstawowym filarem działalności jest twórczość takich gwiazd, jak Tchami czy Malaa.

Ten duet ma za sobą już dwa wspólne projekty: „Prophecy” z 2016 roku i „Summer ’99”, sprzed dosłownie kilku tygodni. Nie ma czasu na nudę, bo już teraz możemy przesłuchać zupełnie nowy singiel, który nosi on nazwę „The Sermon”. Jest to drugi numer wydany w ścisłym powiązaniu z amerykańską trasą koncertowa producentów, o nazwie „No Redemption”.

Utwór nie jest rewolucyjny, bo dostajemy solidną dawkę tego, do czego przyzwyczaili nas „ksiądz z bandytą”. I jest to jak najbardziej dobra cecha, bo utrzymuje on wysoki poziom.

Panowie po raz kolejny udowodnili, że ich współpraca to nie przypadek. Kawałek ten z pewnością zaostrzył apetyty polskich fanów, którzy wciąż czekają na kolejny występ Tchamiego w Polsce.


Autor: Patryk Wojtanowicz

Co tydzień prezentuje najlepsze darmowe numery w audycji Essential Radio. Lubuje się w muzyce elektronicznej (nie tylko tej tanecznej).

Share This Post On