TomorrowWorld 2016 – Impreza się nie odbędzie!


tomorrowworld-2016-koniec-news

Od jakiegoś czasu co i rusz dodaję informacje o kolejnych gwiazdach, które wystąpią na największych festiwalach EDM. Organizatorzy prześcigają się w zapowiedziach, gdzie oprócz samych artystów, wrażenia mają zapewnić również wspaniałe sceny. Dla fanów elektronicznej muzyki jest to wspaniały okres, kiedy zdajemy sobie sprawę i dostrzegamy, jak z roku na rok rozwija się kultura związana z EDM. Jednak nie wszędzie jest tak kolorowo.

Władze amerykańskiego odpowiednika Tomorrowland, czyli TomorrowWorld, poinformowały że festiwal się nie odbędzie. Oprócz czysto PR-owych tekstów, nie została podana żadna konkretna przyczyna. Wiemy jednak, że już na początku lutego pojawiły się pewne przesłanki, które poddawały wątpliwości przyszłość imprezy. Chodzi tu o problemy finansowe firmy SFX Entertainment, która odpowiada za organizację TomorrowWorld. Czarny scenariusz się sprawdził i jest to oficjalna informacja.

Pomijając ten aspekt, warto sobie przypomnieć problemy organizacyjne, które towarzyszyły poprzedni edycji tego wydarzenia. Ludzie koczowali wokół terenu imprezy i nie została im udzielona żadna pomoc. Taka wtopa była solidnym ciosem w zaufanie fanów TomorrowWorld.

„Drodzy Przyjaciele,

Z ciężkim sercem informujemy Was, że TomorrowWorld nie odbędzie się w 2016 roku. Niestety w związku zaistniałą sytuacja, nie jest możliwe, aby zapewnić Wam najlepsze i unikalne doświadczenie, na które zasługujecie.

Szkoda, że nie zobaczymy się w sierpniu i wspólnie nie doświadczymy magii TomorrowWorld. Wy, ‚People of Tomorrow’, fundament TomorrowWorld, jesteście naszą inspiracją Zapamiętajmy i cieszmy się wspaniałymi wspomnieniami, które są w naszych sercach, to nie jest pożegnanie…” – TomorrowWorld


Autor: Tomasz Bagiński

Share This Post On