1001 Tracklists opublikowało listę najpopularniejszych utworów 2017 roku. Pierwsze miejsce zaskoczeniem!

4 Sty 2018

amf-dj-mag-2017-news

Rok 2017 definitywnie za nami. Byliśmy świadkami wielu ciekawych wydarzeń i premier muzyki, o której z pewnością nie sposób będzie zapomnieć w roku 2018. I właśnie na tym aspekcie się teraz skupimy na krótką chwilę. Chociaż… Jeśli chcecie, to przy hitach roku ubiegłego możecie zostać na dłużej, a jest przy czym!

Portal 1001tracklists posiada naprawdę potężną bazę tracklist z setów DJ-ów, którzy występują zarówno w klubach jak i na festiwalach, a także występów w stacjach radiowych oraz radio shows. Dużo danych siłą rzeczy daje duży potencjał do analizy statystyki i w ten oto sposób otrzymaliśmy listę dwustu najchętniej granych przez DJ-ów i producentów utworów w zakończonym już roku.

Dla sporej części z Was może być zaskoczeniem utwór, który pojawił się na pozycji pierwszej, a jest nim “Cola” od duetu CamelPhat oraz wokalisty, posługującego się pseudonimem Elderbrook. Letni hit wytwórni Defected zdecydowanie zdystansował kolejne numery – “Tunnel Vision” duetu Zonderling z miejsca drugiego, oraz “Adieu” Tchamiego, znajdujące się na najniższym stopniu podium.

Poniżej znajdziecie TOP10 tego zestawienia, zaś pozostałe pozycje możecie przejrzeć pod tym linkiem.

1. CamelPhat & Elderbrook “Cola”
2. Zonderling “Tunnel Vision (Don Diablo Edit)
3. Tchami “Adieu”
4. Tiesto & Sevenn “BOOM”
5. Valentino Khan “Pump”
6. D.O.D “Sixes”
7. Skrillex & Habstrakt “Chicken Soup”
8. Chris Lake “I Want You”
9. Don Diablo “Momentum”
10. Throttle “Hit The Road Jack”

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor