1001tracklists zaprezentowało najczęściej grane utwory 2016 roku!

4 Sty 2017

promise-land-top-news
Nie wiedziałeś jaki kawałek zagrał Twój ulubiony DJ? Zapewne chcąc się tego dowiedzieć, zajrzałeś na stronę 1001tracklists.com. Jak co roku serwis ten dane na temat najczęściej granych utworów w setach z całego świata. Na liście znajdują się pewniaki, które zapewne wielu z Was słyszało, jednak nie zabrakło także niespodzianek.

Na pierwszym miejscu znajduje się “X-Press” Promise Land. Nie ma się co dziwić, bo jest to typowo eventowy utwór, który został zagrany aż 197 razy! Drugi stopień podium przypadł CID’owi i jego “No!” ze 166 odtworzeniami. Na najniższym stopniu uplasował się Oliver Heldens i Throttle ze świetnie brzmiącym Future House o nazwie “Waiting”, który pojawił się w 159 setach. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Sikdope z imprezowym bangerem “Snakes”, 108 odtworzeń to całkiem niezły wynik!

Mimo, że lista przedstawia 100 najczęściej granych utwór, to jest ich znacznie więcej, ponieważ dużo numerów pojawiło się ex aequo z innymi piosenkami, poprzez jednakową ilość odtworzeń.

Cała listę znajdziecie tutaj: 1001tracklists.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.