11-sto letni producent z Australii

18 Kwi 2015

black-summer

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy może zająć się produkcją muzyki. Dostępność softu oraz moc obliczeniowa komputerów pozawalają na otworzenie studio we własnym domu. Tak własnie zaczął swoją przygodę z muzyką, 11-sto letni Rhys Toms z Australii. Zaprezentował on swój debiutancki utwór “Toxic Nirvana”, podczas audycji radiowej Triple J Unearthed. Cała sprawa stała się na tyle popularna, że przyciągnęła uwagę Deadmau5-a i Flume.

“Nie jestem zaskoczony. Moim skromnym zdaniem i tak późno zaczął… Jestem pewny, że siedmiolatek z łatwością może opanować produkcję dzisiejszej muzyki EDM. Szacunek dla niego” – Deadmau5

Każdy kto wrzuca do sieci swoją twórczość musi liczyć się z krytyką. Nie omija ona również Black Summer, bo pod takim aliasem produkuje Australijczyk.

“Niektórzy mówią ‘Ta osoba brzmi lepiej, beat nie brzmi zbyt dobrze i ogólnie’ na co zwykle odpowiadam ‘Pamiętaj, że mam dopiero 11 lat.'” – Black Summer

Ciekawe jak rozwinie się jego kariera. Po takiej reklamie prawdopodobnie zgłosi się jakaś wytwórnia chętna do współpracy. Aby nabrać własnego zdania najlepiej obejrzeć wywiad i przesłuchać utwór o którym mowa.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.