14-letni DJ Diego wystąpi podczas Amsterdam Dance Event 2015

6 Paź 2015

ade-2015-dj-diego-news

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń w świecie muzyki elektronicznej – Amterdam Dance Event. Zwykle, warto w tym miejscu wymieć kilka znanych aliasów, które przybliżą z czym mamy do czynienia, ale w przypadku ADE jest to bez sensu. Line-up jest tak potężny, że patrząc na listę można dostać zawrotu głowy (sprawdźcie sami). Najbardziej znanych producentów przyciąga Amsterdam Music Festival, gdzie pojawią się m.in Alesso, Armin van Buuren, Tiesto, Showtek, DJ Snake, Martin Garrix i David Guetta. Warto dodać, że w trakcie ADE wystąpi również Tom Swoon, a konkretnie podczas imprezy Darklight Session.

Mimo tak wielu gwiazd, jeden alias znacząco się wyróżnia. Diego Nabban, to 14-letni DJ i producent, który regularnie występuje pod aliasem DJ Diego w Desmet Studio, w Amsterdamie. Ma on również na swoim koncie jeden utwór o nazwie “Ping”, który w zasadzie nie odstaje jakością i brzmieniem od TOP 10 Beatport. Miejmy nadzieję, że kariera młodego DJ-a rozwinie się kierunku bardziej oryginalnych brzmień. Póki co, poniżej możecie przesłuchać w/w kawałek.

DJ Diego: Facebook | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.