155000 tabletek ekstazy w samochodzie kanadyjskiej babci!

27 Gru 2016

drugs-ecstasy-pills-xtc-301547-1920x1080
Zwykle babcie kojarzone są ze statycznymi, starszymi osobami, które zajmują się wnukami i wmuszają jedzenie. Jednak nie w tym przypadku! W Kanadzie, została oskarżona babcia, która przemyciła z Kolumbii Brytyjskiej do stanu Waszyngton w USA, ponad 155 000 tabletek ekstazy.

Jak można było przeczytać w Vancouver Sun, 58 letnia Tina Howe, a także jej wspólniczka Maria Cooke, 23 czerwca 2007 roku, przejeżdżając przez granicę w Sumas na autostradzie I-5. Narkotyki zostały schowane w schowku ukrytym w dachu Dodge’a, który wyłamał się, rozrzucając całą zawartość na drogę tworząc przy okazji chmurę kolorowego dymu. Więcej tabletek znaleziono w rowie. Howe i Cooke porzuciły pojazd i uciekły, jednak wkrótce po tym zostały złapane.

Podczas procesu, niesforna babcia przyznała się do jeszcze dwóch przemytów. Jak podaje w swoim liście, synowa chroniła swojego syna współpracując z kartelem narkotykowym:

“Chciał zerwać z tym światkiem i zmienić swoje życie, co doprowadziło do tego, że teraz chcą się zemścić i zabić go. Tak, to było przestępstwo, ale jednocześnie próba uratowania życia syna. Sama jestem matką i  doskonale to rozumiem.”

Ostatecznie babcia została skazana na prawie 7 lat więzienia.

Źródło: vancouversun.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.