3-letni DJ wygrał “South Africa’s Got Talent”

12 Lis 2015

dj-arch-junior-news

Dawno temu rozpoczęła się moda na programy rozrywkowe, gdzie uczestnicy prezentują swoje umiejętności. Zapewne wielu z Was pamięta “Idola” z jury, w skład którego wchodzili m.in. Ela Zapendowska i Kuba Wojewódzki. Przez jakiś czas była moda na śpiewanie, później przyszła pora na taniec. Mogliśmy śledzić poczynania gwiazd w “Tańcu z Gwiazdami”, a następnie podziwiać młodych i utalentowanych ludzi w “You Can Dance”. Formuła tańca również się wyczerpała i wtedy zrodził się pomysł na “Mam Talent”. Pełna dowolność i swoboda w prezentacji swoich niezwykłych umiejętności, pozwoliły nam ujrzeć jedzenie bigosu na czas oraz cyrkowe sztuczki i akrobacje. Oczywiście tutaj również nie zabrakło śpiewu, który mimo wszystko, najmocniej oddziałuje na emocje.

Zaciekawił mnie fakt, że południowoafrykańską edycję “Mam Talent” wygrał 3-letni DJ. Jakby nie patrzeć, to jest to spora odmiana w formule całego programu. DJ Arch Junior wystąpił w finale, gdzie zagrał przygotowany specjalnie na tę okazję set. Do mixowania, wykorzystuje on kontroler i laptopa, na którym zainstalowany jest Algoriddim (coś jak Serato lub Traktor). Młodziak przyciągnął uwagę takich firm, jak Beats By Dre, Mini Cooper i Djay Software. Wygrana opiewa na kwotę 35 000$, więc jest to całkiem niezły start w życie.

Poniżej możecie obejrzeć występ DJ-a Arch Juniora.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.