3rd Prototype – Paczka mashupów za darmo!

27 Paź 2015

3rd-prototype-mash-up-2015

Wiele razy mogliśmy się przekonać, że Polska posiada wielu znakomitych producentów elektronicznej muzyki. Cieszy mnie, że w mediach coraz częściej pojawiają się osoby, jak Tom Swoon czy Pham, dzięki czemu mogą zostać docenieni nie tylko za granicą, ale i we własnej ojczyźnie. Niezależnie od tego jakiego gatunku słuchamy, warto wspierać rodzimych producentów, bo to stwarza szansę dla wszystkich pozostałych. Idealnym przykładem jest tu Holandia, która wręcz słynie ze wsparcia jakiego udzielają sobie tamtejsi DJ-e i producenci.

Jednym z polskich duetów, który ma na swoim koncie pierwsze sukcesy i ma szansę osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej jest 3rd Prototype. Pod tą nazwą kryje się dwójka producentów, a konkretnie Matt Pryde (Mateusz Markowski) i 5ir Oko (Dawid Rawicki). Zgodnie z tym co możemy przeczytać na ich facebookowym profilu, zaczęli interesować się muzyką w wieku 15 lat, a w swoich produkcjach chcą przedstawić oryginalną mieszankę bigroomu, progressive i electro house. Supporty od takich gwiazd jak DVBBS, Sidney Samson, Paul Oakenfold czy Knife Party, to jednoznaczny sygnał, że duet ten obrał właściwy kierunek.

3rd Prototype postanowili udostępnić za darmo paczkę z mashupami. W jej skład wchodzi sześć editów, w produkcji których brali udział DROPAMINE, Beatz Freq i Orquell. Poniżej znajdziecie tracklistę, krótki zwiastun paczki oraz link do pobrania.

Tracklist:

1. Bali Bandits & Tv Rock – Need Someone In The Air (Orquell & 3rd Prototype mashup)
2. Knife Party vs. Moksi – Internet Friends I Like (3rd Prototype mashup)
3. Alvaro & Wiwek vs Hardwell – Fire Loaded (3rd Prototype mashup)
4. Dyro vs 3rd Prototype – Sounds like monster (3rd Prototype edit)
5. VINAI & TJR X Ido B & Zooki X Gregor Salto & Wiwek – Bounce Yokozana Mark (Beatz Freq X 3rd Prototype mashup)
6. Tiesto, Don Diablo, Matt Nash, Otto Knows – Starlight vs. Chemicals (DROPAMINE & 3rd Prototype Edit)

Download: zippyshare.com

https://youtu.be/t_wxr64dt0g

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.