Polski duet 3rd Prototype ponownie zawita do NoCopyrightSounds. Premiera na dniach!

6 Wrz 2017

3rd-prototype-news

Zawsze z wielką przyjemnością piszę o sukcesach polskich producentów muzyki elektronicznej. W szczególności cieszą mnie kariery umiejętnie prowadzone, dzięki którym release’y w znanych wytwórniach nie są jednorazową przygodą. I w tym wypadku właśnie tak jest – polski duet producentów, tworzący pod aliasem 3rd Prototype, już nieraz udowodnił swoimi produkcjami, że należy do czołówki polskiego świata EDM.

Chłopaki w tym roku dwukrotnie odwiedzili label NoCopyrightSounds, którego największą gwiazdą jest Alan Walker – wszak to tam został pierwotnie wydany utwór “Fade”, który dziś znamy wraz z wokalem jako “Faded”. Jeden z utworów tam wydanych – “Get In”, nawiązujący stylistyką do kompozycji Curbiego – został nawet użyty w jednym z filmów na Facebooku znanego entuzjasty broni, pieniędzy i kobiecych wdzięków – Dana Bilzeriana.

Panowie wracają z nowym trackiem – nazywa się on “House” i powstał we współpracy z innym polskim DJ-em i producentem – Emdim. Ma on na swoim koncie sukcesy – kilka miesięcy temu remiks do utworu “I Got You” Bebe Rexhy w wykonaniu właśnie Emdi’ego oraz innego polskiego artysty – Coorby’ego został opublikowany na jednym z najpopularniejszych kanałów z muzyką Trap na YouTube – Trap Nation. Na ten moment zebrał niemal 3 miliony odsłon.

Słyszałem już “House” i mogę powiedzieć, że naprawdę jest na co czekać! Świeże EDM-owe brzmienia na pewno przypadną Wam do gustu. Oficjalny preview pojawi się w sieci już w piątek, a premiera na kanale NCS przewidziana jest na najbliższą środę, 13 września.

Nadchodzące dni dla Dawida i Mateusza będą intensywne z jeszcze jednego powodu. Już jutro w PureGold Records ukaże się wspólny singiel 3rd Prototype i innego polskiego producenta – Daav One’a. Nosi on tytuł “T.O.T.W.” i zostanie wydany, jako Free Download. O tym, że jest to warta uwagi produkcja niech świadczy chociażby support Toma Swoona.

Nie pozostaje nam więc nic innego, tylko czekać na kolejne propozycje polskich reprezentantów kultury elektronicznej muzyki tanecznej!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor