5 Egzotycznych miejsc do imprezowego spędzenia wakacji

27 Kwi 2015

ibiza-main-party-main

Wakacje, to okres kiedy każdy marzy o wypoczynku. Dla każdego znaczy, to co innego ale jeśli myśleliście o imprezach do białego rana, to mam dla Was pięć miejsc które możecie wziąć pod uwagę. Nie są to tanie sposoby na spędzenie wolnego czasu ale jak to mówią “Jak się bawić, to się bawić!”. Zapraszam na wirtualną podróż przez Hiszpanię, Meksyk, Brazylię, Tajlandię i Chorwację.

1. Ibiza – Hiszpania

Jeśli choć trochę interesujecie się klubową muzyką, to nie pierwszy raz słyszycie o Ibizie. Mekka dla fanów klubowych imprez od rana do wieczora. Praktycznie na każdym rogu można znaleźć klub wliczające te typowo luksusowe jak i dla przeciętnego śmiertelnika. Cała śmietanka producentów EDM również pamięta o tym miejscu i regularnie je odwiedza. Egzotyczny klimat i wszechobecna muzyka, to zdecydowane atuty tej wyspy. Minusy? Tanio nie jest. Szczególnie w sezonie.

ibiza-wakacje-main

2. Playa Del Carmen – Meksyk

Białe, piaszczyste plaże i wspaniałe widoki. Może i na pierwszy rzut oka, to miejsce nie kojarzy się z imprezami. Warto jednak wiedzieć, że odbywa się tam BPM Festival. Nie lada gratka dla fanów undergroundowych brzmień. Chciałem wstawić zdjęcie lineup-u z tego roku ale zajmuje sporo miejsca więc możecie go sprawdzić – TUTAJ.

meksyk-wakacje-main

3. Rio De Janeiro – Brazylia

Nie wiem czy jest jakieś miejsce, które bardziej słynie z imprez niż Rio De Janeiro. Dzień jest tam wstępem do życia, które budzi się nocą. Najpopularniejsze kluby, to 00 (Zero Zero) i Fosobox, gdzie można usłyszeć całe bogactwo świata EDM. Większość relacji z tego miejsca potwierdza zgodnie, że można tam odbyć melanż, który zapamięta się do końca życia.

brazylia-wakacje-main

4. Koh Phangan – Tajlandia

Czy ktoś z Was spodziewał się Tajlandii w tym zestawieniu? Oprócz naturalnie występującego tam pofalowanego terenu i lazurowej wody, odbywa się tam również festiwal. “Half Moon Festival” nastawiony jest na klimat, a nie znane nazwiska. Co ciekawe, to faktycznie działa! Impreza odbywa się dwa razy w miesiącu więc nie jest wielkim problemem dobrać termin.

tajlandia-wakacje-main

5. Pula – Chorwacja

Wróćmy jednak do bardziej znanych nam klimatów, czyli do Europy. Konkretnie chodzi o Chorwację i miasto Pula. Odbywa się tam co roku “Outlook Festival”. Jest to impreza skupiająca się wokół bass music, co bardzo dobrze widać patrząc na line-up. Miejsce w którym odbywa się ten festiwal nie jest przypadkowe, bo chodzi o Fort Punta Christo.

chorwacja-wakacje-main

 

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.