A State of Trance 2016 – Pierwszy utwór z nowej płyty!

18 Kwi 2016

armin-van-buuren-asot-2016-news
Już nie cały miesiąc dzieli nas od długo wyczekiwanego koncertu Armina Van Buurena w Gdańsku będącego częścią trasy koncertowej Armin Only. Natomiast już 6 maja zostanie wydana, długo wyczekiwana, coroczna kompilacja A State of Trance 2016. Znajdziemy na niej utwory od najbardziej rozpoznawanych nazwisk w środowisku Trance, czyli m.in.: Orjana Nilsena, Garetha Emery’ego, Simona Pattersona, jak i również wielu innych. W zestawieniu, fani oprócz typowych trance’owych dźwięków, będą mogli usłyszeć specjalny track od jednego z najbardziej rozpoznawalnych duetów w tym gatunku. Armin Van Buuren oraz Benno de Goeij znani, jako duet Gaiawydali utwór “Inyathi”, który jest pierwszym zaprezentowanym kawałkiem z płyty A State of Trance 2016.

Duet ten nie wydaje zbyt często przez co każda nowa premiera wzbudza wielkie zainteresowanie. “Inyathi” to produkcja w stylu Progressive Trance, która nie zawiedzie oczekiwań wymagających fanów. Gwarantuje nam wewnętrzne muzyczne uniesienia, a sam utwór prawdopodobnie stanie się stałym elementem w setach Armina.

Premiera albumu zapowiedziana jest na 6 maja. Już teraz dostępny jest pre-order w sklepie iTunes: iTunes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.