A State Of Trance 950 – Specjalna trasa koncertowa, audycje i płyta!

28 Sty 2020

A State Of Trance jest cotygodniową audycją prowadzoną przez Armina van Buurena. Każdy epizod to dwie godziny Trance, muzycznych nowości i newsów. Na przestrzeni lat audycja urosła do rangi kultowej, a to za sprawą wiernych fanów prowadzącego, jak i marki ASOT. W każdy czwartek radio show gromadzi kilka tysięcy słuchaczy z całego świata. Przed nami czas wielkiego świętowania, bowiem ASOT dobiło do okrągłego, 950-tego epizodu!

ASOT 950 nie przejdzie bez echa

Każda “pięćdziesiątka” audycji A State Of Trance jest celebrowana w wyjątkowy sposób. Jubileuszowy podcast składa się z 3 części, każda z nich nadawana jest co tydzień. 23 stycznia mogliśmy usłyszeć pierwszą część, był to tak zwany Service for Dreamers Special. Słuchacze ASOT-a w krótkich nagraniach wideo przedstawiają jeden utwór, z którym jest związana ich prywatna historia. Jeszcze jedną wyjątkową sprawą jest epizod XXL, do którego zapraszana jest gwiazda muzyki Trance. Trwa on zazwyczaj 3 godziny, ostatnia godzina jest przeznaczona na ekskluzywny set gościa. 

A State Of Trance 950 – Part 1

A State of Trance 950 z trasą koncertową

Okrągłe, 950-te wydanie A State Of Trance, to także trasa koncertowa. Zacznie się ona 14 lutego od pre-party w Amsterdamie, a 15 lutego odbędzie się pierwszy przystanek na trasie – A State Of Trance 950 Jaarbeurs Utrecht. Obchody w tym miejscu słyną z magicznej atmosfery. Holenderski Utrecht zapisał się na stałe w trasie celebracyjnej ASOT-a. Kolejnym miejscem wielkiego świętowania będzie Ultra Music Festival w Miami, 21 marca. To jednak nie koniec! 4 lipca A State Of Trance zagości na CSKA Arena w Moskwie, a 19 i 26 lipca na Tomorrowland w Belgii. W planach jest jeszcze występ w Londynie, jednak nie znamy jego dokładnej daty. 

A State of Trance 950 w Utrechcie

Ale to jeszcze nie wszystko!

W zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć okładkę oraz tracklistę albumu A State Of Trance 950. To dwupłytowa kompilacja utworów takich artystów, jak Armin van Buuren, Andrew Bayer, Markus Schulz, Aly & Fila, Richard Durand, Giuseppe Ottaviani, Key4050 i wielu innych. Pre-order jest już dostępny, a premiera albumu została zapowiedziana na 14 lutego 2020 roku.

ASOT 950 – Okładka albumu
ASOT 950 – Tracklista albumu

A State of Trance to legendarna audycja

Historia audycji zaczęła się w 2001 roku i trwa po dzień dzisiejszy. Początek był bardzo skromny, bowiem ASOT nadawany był jedynie w holenderskim radiu ID&T. Dopiero internetowe radio Digitally Imported przyniosło audycji międzynarodową sławę. W ciągu 19 lat trwania, A State Of Tranceprzeżyło wiele ewolucji, jednak nie straciło swojego wyjątkowego charakteru. Aktualnie audycja jest nadawana w formie wideo na platformach YouTube, Twitch, Facebook oraz VK, oraz audio w wielu radiach internetowych na całym świecie.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Maciej Sienkiewicz editor

Pasję do muzyki odkryłem w wieku 12 lat, słuchając setów z Energy 2000. Dzisiaj interesuję się głównie muzyką trance i całą jej otoczką. Od czasu do czasu sam miksuję muzykę.