Above & Beyond Acoustic Tour 2016 – Zapowiedź trasy koncertowej

1 Gru 2015

above-beyond-acoustic-2016-news

Mówiąc o muzyce Trance, nie sposób pominąć jednych z ikon tego gatunku, czyli Above & Beyond. Nie przesadzę, jeśli napiszę, że Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, to weterani elektronicznej muzyki. Do końca życia nie zapomnę ich występu podczas Ultra Music Festival 2014. Wówczas nie dopisała pogoda i lał deszcz, przez co nastąpiła przerwa w secie, w trakcie której została obrócona scena. Paradoksalnie wszystkie te przeciwności losu sprawiły, że ich występ nabrał niezwykłego klimatu i przez wielu uznawany jest za jeden z lepszych w ich karierze.

Dwa lata temu w Los Angeles i Londynie, odbyły się pierwsze koncerty z cyklu “Acoustic Tour”. Bilety zostały momentalnie wyprzedane, a krytycy ocenili to wydarzenie, jako jedne z najlepszych i najciekawszych, w historii elektronicznej muzyki. Trio postanowiło ponownie zrealizować swój projekt i zapowiedzieli nową trasę koncertową na rok 2016. Poniżej znajdziecie pełną listę lokalizacji koncertów oraz oficjalną zapowiedź.

May 5 – Royal Albert Hall, London
May 11 – Chicago Theatre, Chicago
May 14 – Massey Hall, Toronto
May 17 – The Wang, Boston
May 20 – Beacon Theatre, New York City
May 21 – Beacon Theatre, New York City
May 26 – Greek Theatre, Berkeley
May 28 – Hollywood Bowl, Los Angeles
May 31 – Waikiki Shell, Honolulu
June 6 – Sydney Opera House, Sydney

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.