Above & Beyond zapowiedzieli swój film dokumentalny. Premiera już wkrótce!

11 Lis 2017

above-beyond

Rok 2017 z pewnością należał do udanych dla trio Above & Beyond, jednak pewnym jest, że to dopiero preludium przed tym, co będzie dziać się już w roku nadchodzącym. Już 26 stycznia 2018 roku ma ukazać się nowy album Brytyjczyków o nazwie “Common Ground”. Single, które promują krążek świadczą o tym, że zdecydowanie jest na co czekać. Jednak plany nie kończą się na sferze audio!

W amerykańskich kinach ma pojawić się film dokumentalny, ilustrujący drugą edycję akustycznej trasy koncertowej zespołu (konkretnie koncert w Hollywood Bowl, słynnym amfiteatrze mieszczącym się w Los Angeles, na który zostały wyprzedane wszystkie bilety). Za projekt odpowiada firma “Abramorama”, specjalizującą się w dystrybucji muzycznych dokumentów i która ma w swoim portfolio współpracę, m.in. z Green Day czy Beatles’ami. Produkcja, nazywająca się “Above & Beyond Acoustic – Giving Up The Day Job“, będzie związana z amerykańską trasą koncertową promującą szósty album formacji.

Reżyserami produkcji są Paul Dugdale, który ma na swoim koncie współpracę, m.in. z takimi gwiazdami, jak Adele, The Rolling Stones czy Coldplay, oraz Myles Desenberg, który od 2010 roku dokumentuje poczynania Above & Beyond. Nic więc dziwnego, że oczekiwania są naprawdę duże!

Film ukaże się na początku roku za oceanem, w dalszych miesiącach dystrybucja ma się rozszerzyć o kolejne regiony świata. Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak mówi się głośno o początku nadchodzącego roku. Czekam z niecierpliwością, szczególnie że jestem entuzjastą Above & Beyond w wersji akustycznej – jeden z przykładów zostawiam Wam poniżej!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor