AC Slater i Tchami znowu razem. Hit na miarę “Missing You”?

12 Lip 2017

tchami-confessions-2-main
AC Slater nie jest zbyt popularnym artystą w naszym kraju. Zajmuję się głownie tworzeniem Fidget i Bass House. Być może zmieni się to za sprawą nowego kawałka o nazwie “Dealer”!

Trzeba przyznać, że tutaj “diluje” naprawdę dobrą muzyką. Do współpracy zaciągnął Tchamiego, który został dopisany jako “featuring”. Zwykle słowo to oznacza występ gościnny, głównie wokalny, np. u raperów często możemy zaobserwować skrót “feat.”, a tu niespodzianka! Francuz nie popisuje się swoimi umiejętnościami wokalnymi, a producenckimi. Czuć jego boski pierwiastek w tym utworze. Drugi gość to Rome Fortune, który bardziej pasuje do określenia “feat.”, zresztą też pasuje “fit” co widać na teledysku, ale o nim później, bo jest co omawiać. Idealnie wpasował się w brudny i lekko psychodeliczny charakter utworu. Jego głos przypomina mi właśnie typowe amerykańskie brzmienia typu Rae Sremmurd. Łącząc to z klimatycznym Bass House’m daje to wybuchową mieszankę, która rozniesienie niejeden parkiet.

Teledysk? Prosty, ale jednak ma coś w sobie. W pewnych momentach, aż włos jeży się na głowie, gdy tancerz zakłada ręce za siebie. Co ciekawe to nie jest pierwszy collab Tchamiego i AC Slater, gdyż już wcześniej widzieliśmy ich razem w numerze “Missing You”.

 

“Dealer” został wydany w OWSLA. Jest to singiel z nadchodzącego wielkimi krokami albumu AC Slater o nazwie “Outsiders”. Jeśli krążek będzie tak udany jak singiel, to z pewnością nie będzie outsiderem w rankingach sprzedaży!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.