Afrojack, David Guetta i Martin Garrix spotkali się w studiu

15 Paź 2015

afrojack-david-guetta-martin-garrix-news-main-1

Światowej sławy DJ-e i producenci non stop podróżują po świecie. Kolejny festiwal, kolejny klub, kolejna impreza. W całym tym zamieszaniu ciężko jest znaleźć czas na produkcję nowych utworów, a tym bardziej we współpracy z innym artystą. Jedną z lepszych okazji do stworzenia wspólnej produkcji są olbrzymie eventy, jak Amsterdam Dance Event. Afrojack, David Guetta i Martin Garrix postanowili spotkać się w studio i popracować nad nowym kawałkiem.

afrojack-david-guetta-martin-garrix-news

“W studio z tymi facetami!! David Guetta & Martin Garrix” – Afrojack

Afrojack współpracował zarówno z jednym jak i drugim producentem. Z Guettą przy “Hey Mama” i Garrixem przy “Turn Up The Speakers”. Trudno przewidzieć co może powstać z połączenia umiejętność tego trio. Warto również wspomnieć o jednym z ID z seta, który Martin zagrał podczas tegorocznej edycji Ultra Music Festival. Krążą pogłoski, że jest to wynik współpracy jego i Guetty. Omawiany utwór możecie przesłuchać poniżej.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.