Afrojack i Elettra Lamborghini zaręczyli się. Kim jest wybranka Afro?

29 Gru 2019

W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie, które jasno mówi, że Afrojack i Elettra Lamborghini, przypieczętowali swój związek zaręczynami. Ogłoszony w 2018 roku związek, wkroczył na nowy poziom i zapewne już niedługo poznamy datę ślubu. O ile wszyscy wiemy kim jest Afrojack, o tyle Elettra może być zagadką. Za chwilę przedstawię wybrankę Afro, ale na początek powiem, że jej nazwisko nie jest przypadkowe.

Afrojack i Elettra Lamborghini zaręczyli się

Związki gwiazd bywają burzliwe, a i nierzadko rozpadają się, tak jak było to w przypadku Martina Garrixa oraz Headhunterza. Obaj związali się ze znanymi modelkami i obaj ogłosili zakończenie relacji. W przypadku Afro mamy do czynienia nie z rozpadem, a z rozwinięciem związku. Na Instagramie Elettry pojawiło się wspólne zdjęcie z Afrojackiem. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie obszerny opis i… pierścionek zaręczynowy na palcu.

“Dwa dni temu, mój najlepszy przyjaciel Afrojack zapytał mnie czy wyjdę za niego… Jest najsłodszą i najukochańszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam w moim życiu i jedynym mężczyzną, którego naprawdę mogę nazwać MĘŻCZYZNĄ… Każdego dnia myślę o tym, jakie mam szczęście, bo znalazłam kogoś z wielkim sercem, kogoś kto nadal wierzy w rodzinę, kogoś kto jest podobny do mnie… Mówi się, że ‘kiedy to jest właściwa osoba, poczujesz to’… Czuję to od samego początku, to będzie na całe życie #shesaidyes” – Elettra Lamborghini

Afrojack ma słabość do celebrytek

Wiele osób, spoza kręgu zainteresowania EDM, kojarzy Afrojacka ze związku z Paris Hilton. Nie była to długa relacja, bo rozpadła się po kilku miesiącach. Nastała cisza, aż przyszła pora na kolejną celebrytkę, piosenkarkę, tancerkę i dobrze urodzoną kobietę, którą jest Elettra Lamborghini.

Każde z tych określeń ma swoje podstawy, bo Elettra jest jedną z gwiazd “MTV Super Shore”, śpiewa w utworach które zgarniają po kilkaset milionów wyświetleń, jest znana z tańca zwanego “Twerking”, a także jest wnuczką Ferruccio Lamborghini – twórcy znanej marki samochodów. Oprócz tego, prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje 4,8 miliona osób.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Imperiale 🥶🤷🏽‍♀️

Post udostępniony przez Elettra Lamborghini (@elettramiuralamborghini)

Biorąc pod uwagę upodobania Afrojacka, który jest miłośnikiem super-samochodów, ciężko o bliżej spokrewnioną z motoryzacją kobietę. Jednak odkładając żarty na bok, pozostaje życzyć parze samych szczęśliwych chwil i radości ze wspólnego życia! Miejmy nadzieję, że w tym całym zamieszaniu związanym z pracą, odnajdą własny sposób na pogodzenie miłości z karierą.

Na koniec, jako że Afrojack ma ponad 2 metry wzrostu, a Elettra około 165 centymetrów, to wspólnie wyglądają dosyć zjawiskowo.

Afrojack i Elettra Lamborghini

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.