Afrojack ujawnił swój nowy alias. Nadchodzą eksperymenty muzyczne!

9 Lut 2018

Stały element głównych scen największych festiwali muzycznych, właściciel wytwórni Wall Recordings, oraz fan luksusowych samochodów – jednym słowem – Afrojack. Ten pochodzący z Holandii producent, na stałe wpisał się w obraz sceny EDM, gdzie mimo natłoku nowych gwiazd, Nick pozostaje w czołówce. Taki wynik to efekt ciężkiej pracy i rozwoju, tak jak w przypadku nowego aliasu.

Na oficjalnym profilu Afrojacka na Twitterze, pojawił się zaskakujący wpis. Producent ogłosił swój nowy alias, który brzmi… DJ Afrojack. Nie jest zbyt oryginalna nazwa, ale nie jest to też żart, bo pseudonim ma założone konto na SoundCloud, które na ten moment śledzi ponad 12,5 tys. osób. Najnowsze uploady sprzed 5 dni, to mash-up utworów RL Grime, Anki, Post Malone, Porter Robinson i Swedish House Mafia oraz niedokończony collab z Dillonem Francisem.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że alias DJ Afrojack zastępuje wcześniejszy projekt NLW.

“Więc NLW to teraz DJ Afrojack?” – batho
“Tak” – Afrojack

Na ten moment ciężko stwierdzić o jakich eksperymentach mówi Nick, bo jeden mash-up i jeden niedokończony utwór, to zdecydowanie za mało, aby określić styl tego aliasu. Mimo wszystko mam nadzieję, że będą to kawałki na miarę chociażby popularnego “Daft Ragga”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.