Afrojack jeszcze w tym miesiącu wystąpi w Warszawie. Wstęp za darmo!

6 Cze 2017

W ubiegłym roku miał się odbyć event,  którego jedną z gwiazd wieczoru miał być Afrojack. Ostatecznie impreza została odwołana, jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Dziś po południu pojawiła się informacja o zabookowaniu znanego Holendra na jedno z polskich wydarzeń, które – co ciekawe – nie jest utożsamiane z kulturą klubową.

Mam tutaj na myśli Wianki nad Wisłą, czyli imprezę organizowaną w Noc Świętojańską, na warszawskim Podzamczu. Piknik będzie trwać od wczesnych godzin popołudniowych, a punktem kulminacyjnym będą koncerty.

W tym roku przybyli nad Wisłę usłyszą reggae’ową formację Vavamuffin, zespół T.Love oraz rapera O.S.T.R. Fani muzyki elektronicznej natomiast zainteresują się dwoma aliasami: duetem XXANAXX reprezentującym bardziej alternatywną elektronikę, oraz headlinerem, którym jest właśnie Nick van de Wall, znany szerzej jako Afrojack.

Zdjęcie użytkownika Wianki nad Wisłą w Warszawie.

Impreza odbędzie się w sobotę 24 czerwca, wstęp jest bezpłatny. Nie lada gratką będzie posłuchać naszej muzyki na tak dużym wydarzeniu i to… za darmo!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor