Polski producent AK9 powraca. Sprawdź pierwszy utwór pod nowym aliasem!

17 Mar 2018

Trochę musieliśmy poczekać, aż Artur Kurzyński, znany dotychczas jako AK9, zaprezentuje coś nowego. Przypomnę – we wrześniu łódzki producent pożegnał się ze starym aliasem, który towarzyszył mu już od dobrych paru lat. Zrobił to w naprawdę świetnym stylu – wypuszczając za darmo album “Resurrection”, w którym pojawiły się niewydane dotąd utwory.

Jednak czas posuchy ewidentnie się skończył – spekulowało się o wspólnym projekcie z innym polskim producentem, a prywatnie dobrym kolegą Artura – Cold One’em, jednak rzeczywistość – jeśli mamy się opierać na tym, co wiadomo teraz – jest inna. AK9 wraca samodzielnie, pod nowym aliasem, którego, notabene, co poniektórzy głębiej szperający w odmętach sieci mogli się domyśleć.

Teraz Artur będzie wydawać jako Guy Arthur. A w zasadzie już wydaje, bo jego pierwszy utwór jest już dostępny w szerokiej dystrybucji. Jest nim remiks do kawałka duetu The Him, noszącego nazwę “White Lies”. Oryginał ujrzał światło dzienne na początku tego roku i musiał poczekać dwa miesiące na wydanie EP-ki z remiksami.

Oprócz Polaka, swoje trzy grosze w drugiej interpretacji dołożył chorwacki duet WICKD, który na scenie jest od 2015 roku.

Obydwie wersje są już od dziś dostępne do zakupienia i odsłuchu – znajdziecie je także poniżej. Nie zdziwcie się, jeśli na dropie polskiego remiksu usłyszycie brzmienia i patenty znane z utworów wydawanych pod starym aliasem łódzkiego artysty. Ale to chyba nie jest tak istotne – ważne, że brzmi dobrze!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor