ak9 zapowiedział serię darmowych utworów “Free The Records”

26 Mar 2016

ak9-helsvart-free-the-records-news

Może i jeszcze nie jesteśmy taką muzyczną potęgą, jak Holandia, jednak mamy wielu zdolnych producentów, którzy w najbliższych latach mogą namieszać na scenie EDM. Wybić się w Polsce nie jest łatwo, a na pewno trudniej niż w krajach, gdzie możemy liczyć na potężny support znanych rodaków. Tak czy siak, nie ma co narzekać i po prostu trzeba zakasać rękawy, włączyć kreatywne myślenie i zrobić wszystko co się da.

Niezwykle ciekawą inicjatywą jest ta autorstwa polskiego producenta kryjącego się pod aliasem ak9. Postanowił on rozpocząć serię o nazwie “Free The Records”, która polega na regularnym udostępnianiu darmowych utworów. Co tydzień, do 11 kwietnia na kanale jego kanale SoundCloud będzie pojawiał się jeden darmowy kawałek. Pierwszy z nich o tytule “Helsvart” został już udostępniony, a kolejny pojawi się w najbliższy poniedziałek.

Poniżej możecie przesłuchać zapowiedź wszystkich czterech produkcji oraz przesłuchać “Helsvart”. Warto śledzić media społecznościowe ak9, a w szczególności Facebooka!

ak9: Facebook | SoundCloud

FREE THE RECORDS

FREE THE RECORDS!You choose which track gets released first! Vote in the comments below!

Posted by ak9 on Mittwoch, 16. März 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.