Alan Walker wydał nowy utwór, który już teraz cieszy się popularnością!

20 maja 2017

alan-walker
Wydawało się, że Alan Walker to gwiazda jednego przeboju. Mimo, że “Faded” osiągnęło olbrzymi sukces, Norweg nie zamierza osiąść na laurach. Młody producent stara się na każdym kroku zaskoczyć swoich słuchaczy, eksperymentując z dobrze już znaną formą. Ostatnio zaprezentował nowy hit o nazwie “Tired”, okraszony wokalem Gavina Jamesa.

Fani twórcy “Sing Me To Sleep” z pewnością polubią ten kawałek. Trzeba przyznać, że Alan Walker stanął na wysokości zadania i stworzył produkcję nietuzinkową, z interesującym tekstem, a także charakterystyczną melodią. Klip również zasługuje na uwagę, nie jest kolejną kalką taniego filmu dla dorosłych. Przedstawia apokalipsę, widać pewien pomysł w realizacji, pokuszono się także o zaskakujący cliffahanger. Jednak nic już więcej nie powiem, przypomnę jedynie, że w ciągu dwóch dni obejrzało go już prawie 4 miliony osób. Mam nadzieję, że Alan ponownie nas zaskoczy i to jeszcze w tym roku!

Poniżej możecie zobaczyć wspomniane wideo:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.