Alan Walker wystąpi na gali z okazji wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. Cóż za zaszczyt!

10 Wrz 2017

alan_walker_faded_remixes

Taki zaszczyt nie przychodzi w udziale byle komu! W poprzednich latach, z okazji wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla, występowały takie gwiazdy, jak Kygo, Florence And The Machine czy Sting. W tym roku jednak Norweska Fundacja Noblowska, czyli organizatorzy wydarzenia, jako główną muzyczną gwiazdę zaangażowali swojego rodaka – Alana Walkera.

Producent ten w ciągu ostatnich dwóch lat ustabilizował swoją pozycję na scenie muzyki elektronicznej – zarówno radiowymi przebojami pokroju “Faded” czy “Alone”, ale także swoimi energicznymi występami, w tym m.in. na Ultra Music Festival. Jednak obecność na tak prestiżowym wydarzeniu, jak 2017 Nobel Peace Prize Concert, z pewnością można do listy największych sukcesów.

Olav Njølstad, czyli dyrektor Norweskiej Fundacji Noblowskiej, bardzo pozytywnie mówił o producencie:

“Śledzimy jego drogę na szczyt i z dumą powitamy go na naszej scenie, w imię świętowania pokoju i uhonorowania tegorocznego laureata.”

Event odbędzie się 11 grudnia w Telenor Arenie w stolicy Norwegii, Oslo. Pozostali artyści, którzy wystąpią wraz z Alanem, zostaną ogłoszeni w najbliższym czasie.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor