“Alchemy”, czyli nowa EP-ka z wytwórni Tchamiego!

20 Sty 2017

tchami-confessions-2-main
Przyjęliście księdza po kolędzie? Jeśli nie, to zapewne zaprosicie w swoje skromne progi tę EP-kę wydaną przez wytwórnię “Confession”. Jest to label znanego producenta muzyki elektronicznej – Tchami’ego, który słynie jest ze swojego duchowego podejścia do muzyki elektronicznej.

13 Stycznia 2017 miała miejsce premiera “Alchemy”, bo tak nazywa się ów mini-album. Zawiera 7 kawałków utalentowanych artystów, a wśród nich można znaleźć takie znane aliasy, jak Brohug czy Dustycloud, ale też mniej rozpoznawalne pokroju Landis LaPace.

EP-ka utrzymana jest w gatunku Bass House. Głęboki bassline, surowe brzmienie i mocny kick, te elementy idealnie podsumowują charakter tego wydania. Już od pierwszych sekund “Devils” ANGELZ, wiemy z czym mamy do czynienia. Widać, że 2017 rok będzie należał do wytwórni Martina, mając tak dobrych producentów w  swoich szeregach Francuz ,może być spokojny o dalsze sukcesy!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.