Alesso odwołuje występy z powodu choroby

17 Cze 2015

alesso-umf-korea-news

Po odnoszącym sukcesy albumie “Forever”, Alesso nie zwalnia tempa. Jednak będąc non stop w trasie nie sposób uniknąć takich czy innych osłabień organizmu, a w finale chorób. Nie są znane szczegóły na temat tego co dolega Szwedowi, ale w efekcie nie wystąpił na Ultra Music Festival 2015 Korea oraz odwołał swój występ w Cosmopolitan w Las Vegas. O zainstniałej sytuacji poinformował fanów za pośrednictwem Facebooka.

alesso-wystepy-fb

Prawdopodobnie nie chodzi o nic poważnego, bo zgodnie z zapowiedzią wystąpi na Electric Daisy Carnival. To co jest ciekawe, to późniejszy wpis Alesso na Twitterze. Producent poczuł się dotknięty i sfrustrowany wiadomościami od urażonych fanów, którzy zawiedli się z powodu jego nieobecności na UMF Korea. Warto dodać, że w tym czasie w Korei szalał wirus MERS (Middle East Respiratory Syndrome), który objawia się gorączką, kaszlem i płytkim oddechem. Biorąc pod uwagę osłabienie Alesso, to faktycznie występ w tym miejscu był zbyt ryzykowny.

“Czasami DJ/Artysta z wielu powodów nie może odbyć występu. Moim powodem było mocne przeziębienie w związku z czym mój doktor zalecił mi abym nigdzie nie podróżował. Oczywiście mam zamiar wydobrzeć i pojawić się na kolejnych imprezach, to dlatego widzicie zapowiedzi eventów na których będę. To strasznie smutne, że nazywacie siebie “fanami”, ale jak tylko coś nie pójdzie po waszej myśli, to życzycie mi okropnych rzeczy. Dlaczego miałby odwoływać swoje występy skoro dają mi taką radość? Dla wszystkich pozostałych fanów, którzy życzą mi powrotu do zdrowia – to wiele dla mnie znaczy! Dziękuję za miłe słowa i przepraszam za to, że nie się nie pojawiłem.” – Alesso

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.