Alesso podzielił się swoim podsumowaniem z pobytu w Miami!

10 Kwi 2017

alesso_758-2
Set Alesso podczas Ultra Music Festival 2017 zbiera skrajne oceny, z jednej strony mieliśmy energiczne, mocne Trapy i Bass House, z drugiej piękne melodie i znane przeboje, jak m. in. “Calling”.  Co by nie mówić, było to jedno z najciekawszych wydarzeń podczas UMF.

Szwedzki gwiazdor muzyki EDM, podzielił się właśnie wideo podsumowującym całe Miami Music Week. Na klipie znajdują przebitki z klubu Story, a także z mainstage’u UMF. Całość dopełnia ostatni przebój Alesso o nazwie “Falling”, czyli lekka, house’owa propozycja idealnie wpasowuje się w klimat filmiku. Pod koniec następuje lekki twist i do gry wchodzi ten sam kawałek jednak w remixie BROHUG. To doskonale odzwierciedla naturę setów, o czym wspomniałem wcześniej. Całość trwa 53 sekundy, jednak mimo to, można poczuć tę energię!

Jeśli 2017 rok ma być taki jak jego obecne występy, to fani Alesso mogą zacierać ręce z zadowolenia, że ich idol jest w tak wyśmienitej formie!

Poniżej możecie znaleźć wspomniany filmik:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.