Alesso potwierdził swój nowy collab z Sebastianem Ingrosso!

5 Sie 2016

Alesso
2012 rok był dla muzyki elektronicznej wyjątkowy. Powstało wtedy wiele utworów, które teraz śmiało możemy nazwać klasykami. Jednym z hitów, który na pewno kojarzycie, jest nieśmiertelne “Calling” autorstwa Sebastiana Ingrosso, Alesso oraz Ryana Teddera – wokalisty zespołu One Republic.

Jeżeli po raz kolejny chcielibyście usłyszeć współpracę dwójki Szwedów, to mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Na twitterowych profilach wspomnianej wcześniej dwójki producentów pojawiła się dość krótka, jednak mówiąca wiele wiadomość. “Czas na Vocal House”, właśnie takie Tweety pojawiły się na profilach Sebastiana oraz Alesso, którzy nawzajem podali swoje posty. Pierwsza rzecz, która przyszła mi na myśl po zobaczeniu tych wiadomości, to ich wspólny collab wraz z jakimś wokalistą.

Jeżeli okaże się, że to prawda, to możemy spodziewać się hitu na miarę “Calling”. Pozostaje tylko kwestia wokalisty. Może Szwedzi po raz kolejny zdecydują się zaprosić do współpracy Ryana Teddera? Miejmy nadzieję, że tego dowiemy się już wkrótce!

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor