Alesso, Steve Angello, Avicii i Otto Knows – Projekt “The Journey Continues”

23 Mar 2016

steve-angello-swede-dream-news

Jeśli chodzi o muzykę elektroniczną, to w skali świata wyróżniają się dwa państwa – Holandia i Szwecja. Oba kraje mają w swoim arsenale topowe gwiazdy EDM, które regularnie występują na największych festiwalach. Wystarczy, że przypomnę znaną Swedish House Mafię, w skład której wchodzili Steve Angello, Sebastian Ingrosso i Axwell. Wydając hit za hitem podbili listy przebojów i stali legendarną grupą, która mimo, że oficjalnie już nie istnieje, to nadal żyje we wspomnieniach fanów.

Celowo nawiązałem do SHM, ponieważ Steve Angello stał się członkiem nieco tajemniczej inicjatywy. Ma on zamiar połączyć siły ze swoimi rodakami, a konkretnie z Alesso, Avicii’m i Otto Knowsem. Każdy z nich zamieścił na Facebooku zdjęcie, gdzie widać jak trzyma kartkę z napisem: Alesso “Swede Escape”, Avicii “Swede Dreams”, Steve Angello “A Swede Deal”, Otto Knows “Swede Love”. Wygląda na to, że cała akcja ma związek z “The Flying Dutch”, czyli największym festiwalem EDM w Holandii. Organizatorzy wrzucili na fanpage filmik, który zapowiada potężny line-up skupiony wokół szwedzkich gwiazd. Oficjalne rozwiązanie zagadki nastąpi już jutro na stronie thejourneycontinues.se.

http://thejourneycontinues.se/

Posted by Steve Angello on Samstag, 12. März 2016

Posted by Avicii on Sonntag, 20. März 2016

Do you want to know? Subscribe here: http://thejourneycontinues.se

Posted by Alesso on Samstag, 12. März 2016

http://thejourneycontinues.se/

Posted by Otto Knows on Dienstag, 22. März 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.