Alesso – Wyjątkowy występ w Sztokholmie

1 Cze 2015

alesso-sztokholm-news

Praktycznie cała uwaga fanów EDM skupiona jest wokół największych na świecie festiwali jak Ultra Music Festival czy Tomorrowland. Robią one olbrzymie wrażenie rozmachem i bogactwem, które pozwala na stworzenie wyjątkowego show. Mają one jednak cechę, która tak samo jest wadą jak i zaletą – ilość ludzi. Patrząc na to oczami DJ-a można dostrzec, że część ludzi faktycznie lubi jego muzykę, a część po prostu czeka na kogoś innego lub postanowiła śledzić cały dzień daną scenę. To właśnie dlatego mniejsze imprezy potrafią sprawić więcej radości dla występującej tam gwiazdy. Wspominali o tym w wywiadzie Axwell i Ingrosso opowiadając występ w stosunkowo małym klubie, gdzie ludzie przyszli tylko i wyłącznie dla nich i dla ich muzyki.

Prawdopodobnie takie właśnie uczucie towarzyszyło Alesso podczas występu w stolicy Szwecji, czyli Sztokholmie. Poniżej możecie obejrzeć mini-dokument, który opowiada o tym właśnie występie.

“W ostatni miesiącu grałem dla 10 000 fanów w moim rodzinnym mieście Sztokholmie. Reżyser Henrik Hanson nakręcił kilka ujęć, które zostaną ze mną FORVER” – Alesso

Last month I played to 10,000 fans in my home town of Stockholm. Director Henrik Hanson captured some of the moments that will stay with me FOREVER

Posted by Alesso on Saturday, May 30, 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.