Alesso zaprezentował swoją nową scenę. Robi wrażenie!

28 Wrz 2016

Alesso zaprezentował swoją nową scenę
Wymieniając elitę szwedzkich producentów, nie sposób pominąć Alesso. Podopieczny Sebastiana Ingrosso, który prowadził go przez trudne początki kariery, rozwinął skrzydła i świetnie sobie radzi w świecie EDM. Ponadczasowy remix “If I Loose Myself” czy nie tak dawno wydane “I Wanna Know”, ugruntowały jego pozycję. Swego czasu, producent zapowiedział, że ogranicza ilość występów i zamiast na ilość, stawia na jakość. Teraz możemy zobaczyć tego efekty, bo Alesso zaprezentował swoją nową scenę!

Po raz pierwszy mogliśmy ją zobaczyć podczas występu w Greek Theatre w Los Angeles. Szeroka na 100 metrów scena, składa się w głównie z olbrzymich ekranów LCD, laserów i specjalnie przygotowanych wizualizacji. Nie jest przekombinowana, a wręcz powiedziałbym, że ascetyczna. Z pewnością spodoba się osobom, które cenią prosty, ale efektowny design. Z relacji wynika, że mocny puntem projektu jest nagłośnienie, które robi piorunujące wrażenie.

“Poświęciliśmy dużo czasu, aby przygotować ten projekt. Na początku szkicujesz to na pogniecionej kartce papieru. Później dodajesz lasery i światła. Następnie współpracujesz z najlepszymi ludźmi jakich znasz, aby projekt stał się rzeczywistością. Na koniec zasiadasz w ciemnym pokojach i trenujesz… I jest to warte każdej poświęconej minuty…” – Amy Thomson (menadżer Alesso)

Poniżej możecie obejrzeć kilka filmików z koncertu w Greek Theatre, gdzie Alesso zaprezentował swoją nową scenę.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.