Alok został ojcem! Fani i gwiazdy EDM składają gratulacje

11 Sty 2020

Brazylijski DJ i producent znany pod aliasem Alok został ojcem. Artysta ogłosił światu nowinę poprzez Instagrama, na który wstawił zdjęcia z żoną. W kilku słowach opisał swoje emocje oraz poinformował o odwołaniu dwóch nadchodzących koncertów. W najbliższych dniach postanowił spędzić jak najwięcej czasu z żoną i nowo narodzonym synem.

Alok nie mógł się doczekać

Nie dalej jak kilka dni temu, Alok wstawił na swój profil na Instagramie nowe zdjęcie z żoną. Producent nie mógł się doczekać porodu syna, któremu wspólnie nadali imię Ravi.

Jak się okazało, Alok miał całkiem dobre wyczucie, bo kolejne, opublikowane wczoraj zdjęcie ogłosiło światu, że został ojcem! Jego żona Romana urodziła syna, któremu nadali imię Ravi. Poród przebiegł bez żadnych komplikacji, a maluch urodził zdrowy i pełen energii.

“Powitajcie Ravi!

To najszczęśliwszy i najbardziej intensywny dzień w naszym życiu. Trudno to wyjaśnić słowami. Wkrótce o wszystkim Wam opowiem.
Ravi urodził się dziś rano, poród był naturalny, a poprzedziły go występujące od samego rana silne skurcze. Dziękuję Erica Mantelli i Domingos Mantelli oraz całemu personelowi. Teraz mogę powiedzieć, że miłość jest tak potężna, że aż jej nie ogarniam!

Zawsze oddawałem Wam ciało i duszę, ale dziś w pełni oddam się mojej żonie i nowo narodzonemu synowi! Odwołuję występy w Mongagua i Porto Seguro. Mam głęboką nadzieję, że mnie zrozumiecie. Przełożymy te koncerty na inny termin, ok? Obiecuję, kocham Was!” – Alok

Wiadomość o narodzinach cieszy się ogromną popularnością. Pod zdjęciem znajdują się komentarze z gratulacjami od, m.in. Armin van Buuren, Tiesto oraz Don Diablo. Również fani dali o sobie znać, bo fotka zebrała na Instagramie ponad 68 tysięcy komentarzy i 3,6 miliona polubień.

“Gratulacje z okazji Ravi!” – Armin van Buuren
“Gratulacje” – Tiesto
“Gratulacje bracie!” – Don Diablo

Jako redakcja Essential Music dołączamy się do gratulacji dla Aloka i Romany. Wszystkiego co najlepsze dla Ravi, jak i świeżo upieczonych rodziców!

Zobacz również:

Alok & Bhaskar – FUEGO

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.